Виготовлення прес форм для каністр, пляшок, флаконів

Шукаєте прес форму для каністр, флаконів, бочок і деталей із пластику, що виготовляються видувним методом?Ми спеціалізуємося на виробництві високопродуктивних екструзійно-видувних форм для пакувальної та хімічної промисловості від 100мл до бочок з об’ємом 220 літрів. В основному наші замовники обирають прес форми для каністр з об’ємом 3 і 5 літрів, 10 літрів і 20 літрів, а також прес форми для флаконів з об’ємом 500 мл – 1 літр.

Компанія ЗПІ була заснована в 2008 році. Проте ми виконуємо поставку обладнання для пластикової промисловості з 2000 років.Наш досвід проектування видувного формування сходить до зорі обробки пластиків 20 річної давності. Ми пропонуємо високоефективні рішення для найрізноманітніших вимог по формі, матеріалу і дизайну. Сучасні методи проектування і виробництва, такі як нанесення етикеток у формі, а також технологія обробки матеріалів CoEx.

Ми знаходимося в бізнес-парку, в 5 хвилинах їзди від морського порту і в 10 хвилинах від автомагістралі Одеса- Київ (М-05 Е-95).

Крім того, до супер-центру міста Одеси, Ви можете дістатись автомобілем за 8 хвилин.

Наш дизайнерський відділ розробок складається із дизайнерів виробів, інженерів по прес-формах і CAM-технологіях. Також є майстри-інженери, які ідеально калібрують ваші машини на місці, щоб максимально ефективно використовувати вашу форму і настроїти оптимальний час циклу.

Наша робота вважається виконаною тільки в тому випадку, якщо у замовника на руках готовий виріб.

Замовити прес-форму

Замовити прес-форму UA

Maximum file size: 50MB

Деякі роботи