Виготовлення ливарних прес форм

ЗАВОД ПРЕС-ФОРМ «ЗПІ» – НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ВИРОБІВ

Ми, як компанія, забезпечуємо нашим клієнтам найкращу якість, час циклу, високу безпеку процесів і наші найкращі послуги.

Випускаємо прес-форми для отримання високоякісних пробок, ковпачків, дозаторів і різьбових кришок литтям під тиском, прес-форми для виробництва ПЕТ преформ. Нам вдалося зайняти лідируючі позиції в галузі.

Інновації – це ключ до успіху. Такою є концепція нашої команди.
Вже понад 20 років ми розробляємо і виготовляємо найсучасніші прес-форми завдяки передовим технологіям і навичкам наших фахівців.

Види прес форм

Сфери нашої компетенції

Наші навички знаходять застосування в основних напрямках:

Прес-форми для Кришки для ПЕТ пляшок, косметика, ПЕТ преформи, фліп топи, кришки двох компонентні для соняшникової олії, тонкостінні вироби.

Ми маємо величезний досвід (з 2000 року) випуску ливарних прес-форм для різьбових ковпачків і кришок, пробок і мірних стаканів, ложок і заглушок.

Випускаємо ковпачки типу фліп-топ (flip-top), пуш-пул (push pull), диск-топ (disk top), закриття у формі IN MOLD CLOSING (IMC), кришки для газованих напоїв (CSD) MOLDS, кришки з глубоким гвинтовим різьбленням і само викручуванням UNSCREWING CLOSURES, прес форми для фармацевтичних виробів PHARMACEUTICAL MOLDS та різні різьбові кришки в асортименті. Наші закупорювальні засоби розроблені для стандартів горловин DIN 28/410, 24/410, 18/410, Bericap, PCO 1881/1810, BP F та багатьох інших.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ЛИВАРНИХ ПРЕС-ФОРМ У НАС:

  • короткий термін виконання, в середньому 65 робочих днів і не більше 3 календарних місяців;
  • оптимальні ціни;
  • чесна твердість формотворчих деталей (тФОД) 54-56 HRC (Rockwell Hardness Scale C) – це не поверхневе азотування, а повне загартування деталей, що дає високий термін служби і гарантію надійності;
  • гарантія змикань на наші форми від 1 000 000 циклів.

 

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК

Розрахунок вартості прес-форми виконують наші технічні спеціалісти за 1-3 робочих дні.

Замовити прес-форму UA

Maximum file size: 50MB